Почуйте нас і допоможіть!

Майже рік минає відтоді, як мешканці Рудницького живуть ізольовано від Баришівки, сусідніх населених пунктів, бо виїхати будь-куди можна хіба що на приватному авто або на возі.

Напевно, районне керівництво розмірковує так: хліб до сільського магазину завозять, то чого людям ще не вистачає? А те, що рудничанам потрібно і до Управління соціального забезпечення населення Баришівської РДА, і до районного відділення Пенсійного Фонду України, і до районної центральної лікарні, нікого не хвилює. Діти хотіли б навчатися в Баришівській музичній чи спортивній школах. А як бути вчителям, які згодилися працювати в Рудницькому НВК і змушені щодня «на перекладних» добиратися з райцентру до села та повертатися додому?

Тож почуйте нас і допоможіть вирішити проблему транспортного сполучення, вимагаємо небагато – хоча б два рейси в день.

Н.Матоніс,

учитель Рудницького НВК

коментарі

  1. А,ЧТО ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ГОВОРИТ “ХОЗЯЙКА”НАШЕГО СЕЛА ЧОРНА??? ЧТО ГОВОРИТ”ГРОМАДА?”

  2. ПОСЛЕ ПОДНЯТИЯ ЗАРАБОТНЫХ ПЛАТ,ПРОБЛЕМЫ ЖИТЕЛЕЙ СЕЛА ИХ БОЛЬШЕ НЕ ИНТЕРЕСУЕТ,ПЕНСИИ ПОЛУЧАЮТ РЕГУЛЯРНО,ЗАРПЛАТЫ ТОЖЕ,НА РАБОТУ ПРИХОДЯТ ПО НАСТРОЕНИЮ…И ЕЗДИТЬ НЕ НАДОУХОДЯТ ОТ ПОТРЕБНОСТИ ВЕДЕНИЯ ЛИЧНОГО ХОЗЯЙСТВАЮРИДИЧЕСКИ БЕЗ ГРАМОТНЫ!!!! ГЛАВНАЯ ЗАДАЧА”ПРОДЕРЖАТЬСЯ” ДО ВЫБОРОВА ТАМ…ПООБЕЩАЛИ И РАССКАЗАТЬ ОЧЕРЕДНУЮ СКАЗКУ”ЯК,Я ЛЮБЛЮ РУДНЫЦЬКЕ”ЖАЛЬ…САМИ ВИНОВАТЫ!!!

  3. А,ЧТО ПО ЭТОМУ ПОВОДУ ГОВОРИТ “ХОЗЯЙКА”НАШЕГО СЕЛА ЧОРНА??? ЧТО ГОВОРИТ”ГРОМАДА?”

Коментувати