Про зміни до бюджету, кошториси, призначення…

Пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії Баришівської районної ради відбулося 22 листопада. У президії – депутат Київської обласної ради М.А.Лук’яненко, голова Баришівської районної ради В.А.Гуменюк і його заступник – С.І.Богдан. У залі – депутати райради VII скликання (їх прибуло на засідання 26 із 34-ох), сільські голови, керівники комунальних підприємств та організацій району, представники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість. На порядку денному – розгляд чотирьох десятків важливих питань, що стосуються життєдіяльності краю.

Щонайперше, відкриваючи засідання В.А.Гуменюк закликав усіх присутніх згадати доленосний листопад 2013 року та вшанувати подвиг загиблих учасників Революції Гідності та Героїв, які виборювали і продовжують відстоювати неподільність нашої країни й свободу її громадян. Символічно з нагоди Дня Гідності та Свободи України депутат райради, заступник директора з навчально-виховної роботи Морозівського НВК і активний волонтер Р.П.Самаєва колезі-депутату С.С.Горєву вручила Грамоту від командування 26-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ за вагомий внесок в обороноздатність країни і постійну підтримку військовослужбовців.

Продовжуючи приємні миті, В.А.Гуменюк щиро привітав колег-депутатів, сільських голів, керівників комунальних закладів, які святкували дні народжень у міжсесійний період.

Про роботу депутатів читайте в матеріалі тижневика.

Коментувати