Поштові відділення не закриють!

А пенсії доставлятимуть листоноші разом із друкованою пресою!

Ці питання під особистий контроль узяли Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, аби не допустити закриття поштових відділень та скорочення штату листонош, які для більшості пенсіонерів і сільського населення є «зв’язком зі світом».

Нагадаємо: наприкінці вересня очільник «Укрпошти» Ігор Смілянський заявив, що компанія закриє 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості та не доставлятиме пенсії з 1 січня 2019 року. За його словами, з початку 2018 року відомство зазнало мільярд гривень збитків від доставки пенсій. У Пенсійному фонді ж заявили, що не можуть підвищити тариф на доставку пенсій, оскільки він залежить від розміру індексації виплат.

Розуміючи соціальну роль «Укрпошти» для суспільства та враховуючи гостроту ситуацію, Уряд передбачив кошти (500 млн грн) в держбюджеті на 2019 рік для компенсації «Укрпошті» видатків на доставку пенсій.

Окрім цього, Президент України Петро Порошенко озвучив чітку власну позицію: «Закриті відділення пошти відновити. Не допустити звільнень листонош. Дати їм нормальну зарплату. Не дати закрити жодне відділення в сільській місцевості і не дати підвищити тариф на доставку пенсій пенсіонерам».

Детальніше – в тижневику.

Коментувати