У Баришівці є скейт-парк!

Так, і розташувався він у парку «Липняцький», який неодмінно стане зоною здорового й активного відпочинку не лише для баришівчан, а й гостей райцентру. Адже цьогоріч тут установлено величезний ігровий комплекс для хлопчиків і дівчаток дошкільного й молодшого шкільного віку, воркаут-майданчик для занять спортом на свіжому повітрі для дітей і дорослих, міні-футбольне поле зі штучним покриттям і вуличні тренажери. А відтепер ще й любителі екстриму зможуть кататися тут на скейтах, роликах, самокатах, спеціальних велосипедах і вдосконалювати виконання трюків.

Як розповідають у Баришівській селищній раді, ідея встановлення скейт-парку виникла давно. Справді, близько п’яти років тому молодь подібні «прохання» залишала на стінах приміщень і парканах, а в надії бути почутою відшліфовувала вміння кататися на роликових ковзанах і скейтах на площі перед Баришівською районною державною адміністрацією, створюючи інколи навіть небезпечні ситуації для водіїв транспортних засобів.

Однак реалізація дитячої мрії потребувала немалих коштів, тому з проханням про допомогу Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко звернувся до депутата Верховної Ради України Павла Різаненка. І рішення не забарилося. Завдяки зусиллям народного депутата проект «Будівництво скейт-парку» отримав «зелене світло»!

Продовження – в суботньому номері тижневика.

Коментувати