Вшанували подвиг героя

Народився боєць у Києві, в столиці пішов до першого класу. Через кілька років родина переїхала до Поділля, звідки родом мама Ольга Григорівна. Після навчання в місцевій школі працював у селі, потім вирушив шукати кращої долі в Києві, де трудився на одному з підприємств. У 2005-му Андрій одружився. Того ж року пішов служити в лавах Збройних сил України. У 2006-му в молодого подружжя народився первісток.

… Андрія мобілізовано 28 квітня 2015-го. В зоні АТО служив у складі 101-ої окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ. За сумлінне виконання військового обов’язку неодноразово відзначався командуванням. Загинув військовослужбовець 19 червня 2016 року поблизу Донецька. Через півроку народився другий син.

… Згодом не витримало тяжкої втрати серце матері Андрія.

Зі стін школи Андрій вийшов учнем, а з відкриттям меморіальної дошки (встановлена за підтримки Сергія Горєва та Миколи Демчука) повернувся героєм. Назавжди… На адресу земляка прозвучало багато щирих, добрих слів. Зворушливим був виступ директора НВК Надії Іванівни Цілої. Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Олександр Губенко звершив заупокійну літію.

Продовження – в номері.

Коментувати