П’ять українських фільмів на святкові вихідні

«Скажене весілля»

Комедія режисера Влада Дикого гарантовано забезпечить хороший настрій, адже фільм є кумедною сумішшю живих сімейних історій із одвічним конфліктом – протистоянням між новим і старим. Одну з головних ролей зіграв популярний телеведучий Юрій Горбунов, а саундтрек до фільму записали Олег Винник і Потап.

Фільм вийшов на екран на початку жовтня 2018 року й майже одразу став рекордсменом національного прокату. У кінотеатрах його уже переглянули понад 650 тисяч глядачів.

Цікаво, що компанія-виробник, яка отримала 1 млн 175 тисяч грн держпідтримки, повернула кошти Держкіно після успіху фільму.

«Донбас»

«Донбас» Сергія Лозниці як найбільш неоднозначний і титулований фільм цього року однозначно вартий загальної уваги.. Він показує реальні випадки із життя сучасного Донбасу, передаючи ментальність цього регіону. Сюжет такий абсурдний і трагікомічний, що схожий на колекцію карикатур, зазначають критики. Однак саме в цьому і криється його головна принада, бо йдеться не про перебільшення, а справжнє життя. На думку кіноекспертів, фільм може викликати дуже різноманітні емоції, але не залишить нікого байдужим.

«Для глядача, здатного до критичного мислення, «Донбас» стає дієвою пігулкою від безпринципності та сепаратистських настроїв, і це, вкупі з каннською нагородою та довершеною драматургією, робить стрічку С.Лозниці не тільки найкращим українським фільмом року, а й одним із найвидатніших кінокартин незалежної України», – вважає Лук’ян Галкін, виконавчий продюсер «UA: Культура».

Продовження – в номері.

Коментувати