Час підсумувати здобутки району та досягнення його мешканців

Завершився ще один рік. Дванадцять календарних місяців, насичених подіями, здобутками і враженнями. Гортаючи підшивку «Баришівського вісника», розумієш, що частина матеріалів стане поповненням районного архівного фонду і буде збережена для нащадків. Не беремося проводити аналіз зробленого, лише нагадаємо найвизначніші події району, найвагоміші здобутки краян.

 

Для майбутніх поколінь

Визначною датою для громади Масківців стало двадцять восьме квітня. Цього дня відбулося освячення новозбудованої церкви на честь Різдва Іоана Хрестителя (ініціатор – світлої пам’яті Володимир Боренько).

На меморіалі «Атакуючий солдат», що в Борщеві, перепоховали останки п’яти невідомих воїнів, які загинули у вересні 1941 року під час оборони Києва.

Уведено в експлуатацію ТОВ «Метало Гальва Україна» (Коржі) – завод гарячого цинкування металоконструкцій, на якому працевлаштовано близько 250 жителів Баришівського району.

У селі Яблуневому відбулося відкриття ювілейного десятого тваринницького комплексу Групи компаній «Нива Переяславщини».

Завершено капітальний ремонт, який тривав майже два роки, в центрі позашкільної роботи «Мрія». У результаті – утеплено фасад споруди, відремонтовано покрівлю, замінені вітражі, проведено низку й інших ремонтних робіт.

На даху дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» (Баришівка) встановлено сонячні батареї для енергоефективного використання енергії сонця, за рахунок якої відбувається електропостачання двох поверхів споруди.

Продовження – в номері.

Коментувати