Астрологічний прогноз

Попереду – рік Жовтої Земляної Свині. Згідно з твердженням спеціалістів, він обіцяє зближення на фізичному та емоційному рівнях, безтурботність і прагматизм. У рік Свині можна очікувати на відновлення старих зв’язків та укладання нових.

Астрологи впевнені, що Свиня буде прихильною до тих, хто проявлятиме наполегливість та енергію, тоді на людей, які не бояться змін, чекатимуть цікаві події. Найбільше вдалим 2019 рік буде для знаків зодіаку водної стихїї: Рака, Скорпіона та Риб. Також Фортуна усміхатиметься Тільцям, Левам і Водоліям.

Овен (21 березня – 20 квітня)

На Овнів у новому році чекають зміцнення грошової сфери, а також – приємні бонуси на роботі: поліпшення умов праці та професійний ріст, позитивне вирішення конфліктних ситуацій. На початку року не обтяжені сімейними узами Овни закрутять романи, не виняток – курортні з продовженням. Тож обов’язково варто запланувати поїздку хоча б у першому півріччі.

Сімейним Овнам для збереження миру і гармонії доведеться піти на поступки: забути про ревнощі й притупити амбіції, навчитися йти на компроміс. Для підтримки здоров’я варто зайнятися спокійними видами спорту: йогою, розтяжками, фітнесом або плаванням.

Продовження – в номері.

Коментувати