Передплата на «Баришівський вісник» не закінчується ніколи!

Наприкінці грудня завжди не вистачає часу: і на роботі треба з усім справитися, щоб якомога менше незавершених справ на рік прийдешній залишилося, і вдома клопотів немало… Тому, напевно, й трапилося так, що деякі наші шанувальники не встигли чи забули продовжити передплату районки на 2019 рік.

Підсунула «свиню» колективу редакції й Укрпошта. Невчасна доставка кореспонденції, відмова оформляти передплату майже у всіх сільських поштових відділеннях, маніпуляції із закриттями відділень під назвою «оптимізація» та доставкою-недоставкою пенсій… Усе це «сприяло» передплатній кампанії! Окрім того, відмовилися від районки й жителі населених пунктів, які відійшли до Березанської громади… Зіграло невтішну роль і вимушене підняття передплатної ціни. Як наслідок – у порівнянні з кінцем минулого року тираж газети зменшився на 600 примірників!

Але, незважаючи на всі ці негаразди, «Баришівський вісник» і далі буде з вами, шановні читачі! При нагоді зайдіть до поштового відділення чи редакції газети до 25 січня і оформіть передплату з лютого. Передплатна вартість на місяць – 24,90 гривні (2,90 грн із них – поштові послуги), на квартал – 72,70 грн (6,70 – поштові послуги), на півріччя – 140,15 грн (8,15 – поштові послуги). А найближчі номери купуйте в газетних кіосках або в редакції тижневика.

Окрім того, аби зберегти свій час і допомогти листоношам, пропонуємо вам, дорогі шанувальники районки, заздалегідь уписати у бланк, вирізаний із газети, свою адресу і термін, на який бажаєте переплатити «Баришівський вісник». Також ви можете заповнений абонемент разом із грошима передати до редакції районного видання, а ми самостійно оформимо передплату на пошті.

Залишайтеся з нами, адже ми й далі працюватимемо для наших читачів, даруючи гарні новини й важливу інформацію всім жителям громади!

Із повагою – колектив редакції

Коментувати