Експрес-стрижки – від іноземного майстра

Тетяна із Айманом познайомилася в 2012 році в Дубаї – столиці однойменного емірату (адміністративно-територіальній одиниці), що входить до складу федеративної держави Об’єднані Арабські Емірати, великому фінансовому і торговельному центрі Близького Сходу, розташованому на узбережжі Перської затоки. Дівчина з Коржів переїхала в арабську країну працювати. Там вона очолювала юридично-колекторську фірму.

Якось вирішила оновити зачіску й записалася до місцевого елітного салону краси на кератинове вирівнювання волосся. Не знала Тетяна, що процедуру їй робитиме власник перукарні. Уже згодом довідалася, що Айман – відома людина в індустрії краси, володар мережі перукарських салонів у Дубаї, власник дитячого садочка.

Він – справжній художник, який працює над удосконаленням зовнішності кожної людини, як митець над полотном. Це не дивно, адже стрижка, зачіска, фарбування волосся – процес індивідуальний, який знаходиться в близькому спорідненні з будь-якою іншою творчою діяльністю людини. І якщо фахівець здатний створювати справжні витвори мистецтва, що відповідають високій планці сучасної моди, то він обов’язково досягне успіху. Аймана, професійного перукаря, хотіли бачити в різних країнах, і запрошень було багато. Його постійні клієнти – королівські родини і сім’ї шейхів країн Близького Сходу, відомі кіноактори Сполучених Штатів Америки, Англії, Франції… Перелік віп-персон, котрі є шанувальниками його роботи, – доволі довгий. Окрім того, обличчя Аймана впізнавали й глядачі, адже він неодноразово брав участь у багатьох телепроектах в Абу-Дабі – столиці ОАЕ.

Продовження – в номері.

Коментувати