Фінішували четвертими

У Києві відбувся фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», організованого під егідою Федерації футболу України за підтримки представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, благодійного фонду «Розвиток футболу України», Нацполіції та Міністерства освіти і науки України.

У проекті взяли участь 59 змішаних дитячих команд із Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та з міста Києва. До фінальної частини вийшли лише чотири колективи. Серед них – і баришівський «Арсенал», гравці котрого вибороли «Кубок Довіри» столичного регіону.

У запеклій боротьбі, яка точилася між лідерами змагань, золоті медалі турніру здобула команда «Авіатор» (м.Городок Львівської області). Друге місце посіла «Маріуполь Юнайтед» (Донецька область), третє – команда гімназії № 86 міста Харкова. Футболісти «Арсеналу» фінішували четвертими.

Вітали та нагороджували фіналістів президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Олег Протасов і тренер дівочої збірної команди України WU-17 Валерій Паламарчук.

Окрім дитячих змагань, відбулася товариська гра між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України і Національної поліції. Для учасників фіналу організували екскурсії до Будинку футболу, музею братів Кличків та Національного спорткомплексу «Олімпійський».

Інф. «БВ»

Коментувати