Пізнавальна екскурсія

Сонячного травневого дня з учителем економіки та географії Оленою Миколаївною Савків завітали на екскурсію до редакції тижневика «Баришівський вісник». Коли підійшли до пункту призначення, нас тепло й щиро зустріла головний редактор Аліна Олегівна Басенко.

Приміщення редакції – невелике, але це не завадило нам цікаво провести час із командою працівників. Скажу відверто: ідея побути в редакції сподобалася мені відразу, але те, що на нас очікувало далі, було несподіванкою. Щонайперше – розповідь про те, як раніше фотографії потрапляли на шпальти газети. Це була ювелірна робота. Із цим завданням на відмінно справлявся професійний фотограф Олексій Маркович Надоленко, який працює тут понад 50 років і надалі продовжує радувати читачів своїми світлинами.

Також у підготовці до випуску газети беруть участь досвідчені журналісти-ветерани Лідія Семенівна Савченко і Марія Олександрівна Попруга.

Година була пізнавальна, а опісля на нас чекали сувеніри. Тож рекомендую кожному завітати на екскурсію до редакції «Баришівського вісника».

Р.ЛІСОВСЬКИЙ,

учень 6-Б класу (2-Б класу гімназії)

Баришівського НВК

 

Коментувати