Забіг на максимальній дистанції

Аби привернути увагу спортсменів і людей, котрі обрали здоровий спосіб життя, до пам’яток історії, вже четвертий рік поспіль в Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» проводяться бігові змагання «Качанівка – трейл назавжди». І не для здобуття нагород – задля можливості поринути в атмосферу природної спадщини країни.

Цьогоріч захід зібрав багато спортсменів різного віку – чоловіків і жінок, котрі бажали подолати унікальні за своєю самобутністю траси для забігів. «Спробуй себе та зрозумій, хто ти в Качанівці!» – під таким гаслом проходили змагання, об’єднавши поціновувачів природи й архітектури. Серед них – і наш земляк Олександр Баліцький. Йому вдалося вибороти перше місце на максимальній дистанції «Озерна» (18 км).

Церемонію нагородження традиційно провів Олег Кон від компанії «NOKs fishes», яка жодного бігуна не залишила без подарунка.

На цьому спортивні баталії для Олександра Баліцького не завершилися. Уже наступного дня він у складі команди «Інтеравіа» взяв участь у наймасштабнішому в Україні щорічному спортивно-благодійному проекті «Пробіг під каштанами».

Інф. «БВ»

Коментувати