Знання, які потрібні щодня

До 24-ДПРЧ смт Баришівка в рамках Тижня знань  із безпеки життєдіяльності в  гості до рятувальників завітали вихованці літнього дитячого табору «Усмішка» Подільської філії Волошинівського НВК імені Р.Лужевського.

Спершу рятувальники нагадали дітям про важливість дотримання пожежної безпеки в побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності та поведінки на водних об’єктах, потім продемонстрували роботу спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні підрозділу. А ще в доступній формі розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки їх застосування під час різних надзвичайних ситуацій. Вогнеборці продемонстрували  дітям захисний одяг і спорядження, розповіли про функції технічного обладнання. Фахівці служби порятунку ознайомили із призначенням кожного елементу та надали можливість охочим приміряти спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її та гарантує  безпеку вогнеборцям при виконанні завдань за призначенням.

–  Важливо не лише знати, як уникнути біди, а й як діяти під час різних надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте про це, діти, та дотримуйтесь правил безпечної поведінки! – наголошували рятувальники.

Інф. «БВ»

Коментувати