Многоліття – спорту не завада

У змаганнях, що проходили на території нововведеного ландшафтного парку «Незабудка», учасники комплексних змагань (стрітбол, гирьовий спорт, шахи, дартс, легкоатлетичний біг) представляли всю Київську область, Баришівщину – більше двох десятків спортсменів. Повернулися зазвичай із нагородами.

Лариса Івченко посіла третю сходинку змагань у бігу на коротку дистанцію серед спортсменів із обмеженими фізичними можливостями, діставши в нагороду диплом переможця і пам’ятну медаль. Володарем згаданих регалій став також Василь Мищенко, котрий серед ветеранів другим здолав кілометрову відстань.

Третє місце дісталося учителю фізичної культури Яблуневої ЗОШ Миколі Крячку, котрий не на словах, а на ділі переконав колег-ветеранів, що многоліття – не завада активному способу життя. Отримавши заслужену нагороду із рук начальника управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергія Тимофєєва, досвідчений спортсмен озвучив свій план стосовно ювілейного забігу на Говерлу, що відбудеться 22 червня. Цього дня Миколі Крячку виповниться шістдесят!

Інф. «БВ»

Коментувати