Вручили почесну нагороду

На пленарному засіданні позачергової ХХІ-ої сесії Київської обласної ради перед розглядом питань порядку денного відбулося урочисте привітання трудівників регіону та вручення їм найвищої нагороди Київської області – Нагрудного знака «За заслуги перед Київщиною».

За значні особисті заслуги, зокрема – за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Київської області, забезпечення системного вирішення завдань у сфері місцевого самоврядування, багаторічну плідну діяльність, високий професіоналізм голова Ради Ганна Віталіївна Старикова нагородила й фотокореспондента тижневика «Баришівський вісник» Олексія Марковича Надоленка, світлини якого вже 50-ий рік поспіль прикрашають сторінки районки. Творчі роботи Олексія Марковича добре відомі не лише на Баришівщині.

Ганна Віталіївна передала фотокору від керівництва області й депутатського корпусу слова вдячності за активну життєву позицію, наполегливу працю, невгамовний ентузіазм і бажання натхненно трудитися, не покладаючи рук, на благо рідного краю, області та України.

Інф. «БВ»

Коментувати