Баришівчани ділилися думками

Днями за ініціативи заступника Баришівського селищного голови Ж.В.Данчук (наслідуючи досвід смт Володарка, звідки родом) поблизу пішохідних переходів, які ведуть до Баришівської ЗОШ імені М.Зерова та Баришівського НВК, установлені перші манекени-пішоходи, схожі на школярів, які ніби нагадують водіям автотранспорту: «Збав швидкість!» Незабаром фігури покриють люмінесцентною фарбою, що відбиватиме світло темної пори доби.

А що думають з цього приводу пересічні громадяни й особи, щоденна діяльність яких спрямована наперекір тяжким наслідкам? Про це читайте на сторінка суботнього випуску нашого тижневика!

коментарі

  1. Дуже добре! Лише б залишалося цілим, бо ж поруч “генделик”. Добре було б поставити під відеоконтроль.

  2. Якось не гармонічно. Бардюри вросли в землю, замість тротуару горби та ями, бур’яни та сміття – і ось тобі дитино цяця. В учбовий період по провулку І. Франка школярики йдуть прямо по проїжджій частині, а деякі “КРУТІ” мамаші й татусі підвозять своїх чад прямо під двері школи , сигналячі пішоходам-школярам. Добре було б обмежети рух з 7:30 до 8:30 по вул. Добра, пров. Дорба і пров. І. Франка.

Коментувати