НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

Конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів і волонтерів, їхніх організацій та практик.
За його підсумками найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».
У жовтні 2017 року оголошено фазу нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях.
Відзнакою переможця в окремій номінації конкурсу є «Ангел добра» – унікальна керамічна статуетка, декорована багатим національним орнаментом й оздоблена бурштином. Це – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.
Оголошення результатів відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими оргкомітетом і партнерами конкурсу.
Останній термін подачі заявок для участі в конкурсі – 15 лютого 2018 року.
Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті httр://blagoukraine.org/ або в Оргкомітеті конкурсу.