Служба «101»: Небезпеку ліквідовували вчасно – Баришівський вісник

Минулої п’ятниці на вулиці Зоряній Бзова спалахнув житловий будинок. Власники, викликавши вогнеборців, не очікуючи на їхній приїзд, взялися до боротьби з пожежею самотужки. Наразі фахівці встановлюють причину її виникнення, внаслідок якої знищене внутрішнє обладнання стін на 15 квадратних метрах та нажите господарями майно.

Наступного дня пожежники Баришівської 24-ДПРЧ знову спільно з працівниками Баришівського лісництва гасили підстилку з глиці й галузок у лісі поблизу Коржів.

Вчасно зреагували вони на виклик у Коржі, на вулицю Грушевського, де вночі з понеділка на вівторок у трикімнатній квартирі чотириповерхівки виникла пожежа. Члени двох відділень пожежної частини, застосувавши спецавто «Магірус» та автодрабину, оперативно ліквідували джерело небезпеки. До речі, аби запобігти непередбаченому, вони евакуювали з квартири напроти чотирьох осіб.

Загасили члени двох відділень Баришівської 24-ДПРЧ вогнище, що «господарювало» в приватному будинку на вулиці Лісовій Селичівки. Проте вогонь пошкодив покрівлю й перекриття будови, знищив майно. Людських жертв, на щастя, немає.

К.Лисенко,
начальник Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області підполковник служби цивільного захисту