Служба «102»: Спокуса і спокута – Баришівський вісник

Що робити, коли випити хочеться, а грошей немає? І це тоді, коли пляшки з горілкою «Хортиця», що на прилавках супермаркету «Фора», мають такий спокусливий вигляд! Не втримався від цього почуття тридцятирічний баришівчанин Д., сховавши пляшку з хмільним напоєм під полу (розраховуватися за неї на касі й гадки не мав). Але спокута гріха (крадіжка належить навіть до смертного!) не забарилася, за скоєне довелося відповісти відразу ще й у присутності правоохоронців.

Шість років позбавлення волі загрожує баришівчанину М., котрий зазіхнув на святая святих: крадіжку церковних дзвонів з метою отримання за них коштів у пунктах прийому металобрухту (до речі, відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину стосовно дій жителя Лукашів, котрий, незаконно скуповував чорний і кольорові метали).

Серед білого дня напав на 80-річну жительку Пилипчого 21-літній молодик, вирвавши з рук потерпілої сумку, де були гроші й продукти харчування. Протизаконні дії супроводжувалися ще й побоями. Відкрито кримінальне провадження, санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від чотирьох до шести років.

Спокутуватиме в майбутньому гріх і 40-річна жителька Рудницького С., котра зовсім не займається вихованням своїх дітей. Бо штраф у сумі 34 гривні навряд чи спонукатиме горе-матінку поліпшити долю власних кровиночок.

Від душі веселилися три молодики (жителі Бзова, Рудницького й Гостролуччя), підігріваючи настрій алкоголем. Впевнено почувалися вони й кермуючи авто (бісова спокуса, так хочеться показати себе молодцями!). Відповідною була й спокута: позбавлення прав керування всіма засобами транспорту протягом року й накладення штрафів у сумі 10 200 гривень. Доїздилися!

Притягнуто до адмінвідповідальності 33-річного жителя Ярешок А., котрий надзвичайно зухвало вів себе в присутності місцевих жінок: ображав їх нецензурною лайкою, висловлюючи погрози. А його «колегу», баришівчанина й батька 20-річного сина В., довелося вгамовувати в місцевому відділенні поліції. Правоохоронці доставили хулігана до чергової частини, затримавши його на автобусній зупинці. Хильнувши зайвого, ще й тримаючи пляшку з пивом у руках, останній не зреагував на справедливе зауваження правоохоронця. Навпаки, почав рвати на ньому формений одяг, доповнюючи неправомірні дії образливими словами.

Розкурочили вандали базову станцію поблизу Бзова, викравши системний модуль «Нокіа».

Розшукують поліціянти «гопників», які пошкодили двері в припаркованому на трасі Київ – Харків авто і забрали з його салону ліки вартістю одна тисяча гривень.

Н.Денисенко,
дільничний офіцер Баришівського відділення поліції