Вірні народові України – Баришівський вісник

У Миколаєві склали присягу на вірність народові України 272 військовослужбовці строкової служби 198-го Навчального центру Військово-морських сил Збройних сил України.

Урочистості проходили на плацу військової частини за участю заступника командира Військово-морських сил ЗСУ контр-адмірала Олексія Неїжпапи, керівника державної служби Миколаївської облдержадміністрації Юрія Гранатурова й очільників районних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування Миколаївщини, міста Миколаєва, рідних та близьких військовослужбовців.

Привітати курсантів підшефної військової частини прибула й делегація Баришівського району в складі голів Баришівської райдержадміністрації Олега Левченка, райради – Володимира Гуменюка.

Протягом місяця матроси-контрактники на базі Центру освоювали військову справу. Заняття складалися з трьох частин – тактичної, вогневої та медичної підготовки. Більшість вояків нестиме службу в берегових підрозділах та в корабельному складі ВМС Збройних сил України.

Навчальний центр Військово-морських сил, що діяв у Севастополі, відродили в Миколаєві з новітніми розробками для підготовки особового складу (від командирів кораблів до сержантів і рядових матросів).

У спеціальних класах навчаються моряки, які мають виводити в море бойові кораблі. Комп’ютерні комплекси повністю імітують місце роботи старшого механіка. Тож, потрапивши на плавальну практику, курсанти лише відшліфовують отримані навички в реальних умовах. Аналогічні комплекси діють і для підготовки командирів та штурманів.

Організаційний відділ виконавчого апарату
Баришівської районної ради