День працівників соціальної сфери – Баришівський вісник

Соціальні працівники Баришівщини – люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу ближнім. Фахівці Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління соціального захисту населення Баришівської райдержадміністрації, служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА, Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді … завжди на вістрі часу, знають настрої людей різного віку, допомагають їм долати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації, сприймаючи чужі проблеми й біди, як власні, й пропускаючи їх через серце.

Окрім того, вони мало не щодня піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, з інвалідністю, пенсіонерів, безробітних, дітей-сиріт, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Тому й міцніє віра в добро, яке справді торжествує, адже соціальна робота – мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми.  У першу неділю листопада працівника соціальної сфери краю відзначають своє професійне свято. Тож із цієї нагоди мова йтиме про тих, хто проявляє милосердя, створює спокій і затишок не тільки завдяки службовим обов’язкам, а й за велінням совісті та покликом душі.

Про трудову діяльність тих, хто щодня опікується людьми й дбає про них, читайте в розгорнутому матеріалі суботнього номера тижневика.