До спільного результату – Баришівський вісник

– У людей, які не ігнорують заняття спортом, настрій, самопочуття і здоров’я кращі, ніж у тих, хто в спортзал не ходить категорично – упевнена баришівчанка Анна Маслівець.

У цьому твердженні тридцятисемирічна мама двох дітей пересвідчилася давно, а віднедавна переконує й інших.

Насправді Аня ніколи не вирізнялася серед однолітків: не худорлява, і без зайвої ваги (хоча зізнається, що під час першої вагітності важила майже 90 кілограмів!); не вдавалася до «тортур» схуднення ні виснажливими тренуваннями, ні дієтами (до того ж любить смачно поїсти); та й спортом раніше не дуже захоплювалася (зарядка й біг не були систематичними). Ще й виховання дітей, робота та домашні справи не залишали вільного часу для подібних думок і постійних занять.

Як-то кажуть: усе змінив випадок. Минулої осені, коли Аня в черговий раз привела свого сина Олександра на заняття з греко-римської боротьби, під час очікування завершення тренування вирішила спробувати власні сили на тренажерах, встановлених у спортивному залі СК «Прогрес». І так розпочалася її спортивна діяльність. Про свої досягнення Аня розповідала на сторінці в Фейсбуці, закликаючи баришівчанок і молодих мам до подібних тренувань. Із кожним заняттям коло прихильниць здорового способу життя ставало все ширшим.

Продовження – в суботньому номері тижневика.