Чим підсилити атмосферу зимових свят? – Баришівський вісник

Новорічні свята – ідеальний час для затишних та веселих застіль, відчуття наближення справжнього дива. Чим підсилити святковий настрій зимовими вечорами? Цікавими книгами.

«Різдвяний янгол»

Ця збірка історій Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк щільно сплітає казкові сюжети, гуцульський дух і старовинні коляди. Вона настільки колоритна, що з перших сторінок буквально відчувається особливий аромат зимових Карпат та атмосфера свят. Отих особливих, пережитих у дитинстві, коли везли тебе на санчатах через величезні кучугури снігу казково-зимовим містом, а шалений захват викликало все: і величезна кількість вогників; і рипіння снігу; і можливість ловити устами сніжинки.

А ще ця збірка нагадує про важливість віри в дива. Тоді навіть розчарування не настільки серйозні, як це може іноді здаватися дорослим.

«19 різдвяних історій»

Ще одна тепла та дуже святкова збірка видавництва «Старого Лева». Дев’ятнадцять сучасних українських письменників написали історії про те, яким буває Різдво, наскільки різними – щастя і життя, свята…

Ця книга теж створює атмосферу зимових чарів, яку показують у кіно. Це – коли все дуже душевно, мерехтливо, а хеппі-енд може мати трохи гіркуватий присмак, все одно пробираючи до мурах.

Продовження – в номері.