Не будьмо байдужими! – Баришівський вісник

Півтора роки тому в дім родини Сабових із Поділля прийшла біда – глава сім’ї Павло впав із двометрової висоти, отримавши тяжкі травми – перелом хребта та забій спинного мозку. Зроблено дві операції, встановлено пластини для зрощення хребта… Реанімація, нейрохірургія, довготривала реабілітація, дороговартісне лікування… У наслідку – інвалідність 1-ої групи та візок…

Тридцятисемирічний чоловік не падає духом і вірить, що обов’язково буде ходити. За підтримки дружини Лариси (на плечі тендітної жінки повністю лягло утримання родини) не сидить склавши руки, постійно займається вдома і має хороші результати, котрі й дають велику надію на одужання.

Лікарі запевняють, що для відновлення росту нервових волокон потрібні час, дороговартісне лікування та інтенсивна реабілітація. Та на все це треба немалі кошти! Весь час дружина Лариса викручувалася сама, але нині змушена просити фінансової допомоги в небайдужих.

Переживає за одужання татка й одинадцятирічний Василь (до речі, після народження за його життя 11 місяців боролися лікарі, у шестирічному віці у хлопчика виявили протрузію міжхребцевого диска, а в восьмирічному – кісту прозорої перегородки головного мозку). Уже другий рік поспіль у листах до святого Миколая й Діда Мороза він не бажав іграшок, як інші хлопчики, а лиш попросив, щоб його тато ходив.

Шановні жителі району, давайте спробуємо здійснити мрію хлопчика – допоможемо фінансово, аби Павло Сабов зміг знову гратися зі своїм сином у м’яча та доганялки.

Номер картки для збору коштів відкритий у ПриватБанку на ім’я Лариси Василівни Сабової: 4731 2196 1069 4642; телефон – (097) 682-01-65.