Новообрана селищна рада Баришівської ОТГ: перша сесія та перші прийняті рішення – Баришівський вісник

Менше, ніж через тиждень після перших місцевих виборів до новоутвореної Баришівської селищної ради об’єднаної територіальної громади, під час яких було обрано селищного голову та 34 депутати, 29 грудня відбулася перша установча сесія Баришівської селищної ради сьомого скликання.

Після звучання Державного Гімну України, який намагалися урочисто заспівати присутні в залі (а серед них – депутати районної ради, сільські голови, керівники державних установ і комунальних підприємств, громадськість), що ознаменував відкриття пленарного засідання сесії, голова Баришівської селищної виборчої комісії зачитала протокол про результати виборів.

Новообраний селищний голова Баришівської громади Олександр Павлович Вареніченко урочисто зачитав присягу на вірність громаді та народові України. Звичайно, постійні критиканти діяльності О.П.Вареніченка уже почали активно обговорювати у соцмережах цей факт. Та даремно, адже відповідно до ч. 1 ст. 42 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження новообраного сільського, селищного, міського голови починаються з моменту складення ним присяги відповідно до закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» на пленарному засіданні відповідної сільської, селищної, міської ради, на якому відповідною територіальною виборчою комісією було оголошене рішення щодо його обрання та реєстрації. Тобто, наразі згідно з законодавством моментом початку повноважень відповідного голови є факт складення ним присяги на пленарному засіданні. От тільки чомусь оминула честь заприсягти землякам на вірність новообраних депутатів.

Детальніше – в номері.