Торги і традиції – Баришівський вісник

Відвідування «недільного» базару для мене вже давно стало своєрідним ритуалом: а раптом піду і натраплю на якусь «диковинку». Минула неділя, тим паче, що вона передувала новоріччю, а згодом – і Різдву, не стала винятком. Але (за збігом обставин) перш ніж потрапити на ринок, завітала до відділення аптеки «ТАС-Фарма». Миловида фармацевт із бейджиком «Галина» говорила літній жіночці, котра купувала протизапальні ліки:

– Знали б ви, який наплив відвідувачів був учора! Розібрали значну кількість препаратів, здатних «убити» вірус застуди.

Слова фахівця аптеки мали підставу, оскільки захворювання на ОРВІ та грип наразі досягли піку, проте антибіотиків залишилося й на мою долю. Відвідувачі аптеки вели мову, що для полегшення перебігу зимових недуг варто зміцнювати імунну систему з допомогою природних стимуляторів. Прислухалася!

І ось я на базарі. Перше, що кидається у вічі, значно більша проти попередніх торгів кількість відвідувачів. І «природних стимуляторів» – повно! Цитрусових усіх видів за цінами від 30 до 60 гривень – гори! За ними можна розгледіти пучки калини, котрі охочим пропонували по 10-15 гривень. Півлітрова баночка липового меду коштувала 70 гривень, літрова – удвічі більше.

«Медову» тему продовжив продавець цукру.

Продовження – в тижневику.