Новий супермаркет – Баришівський вісник

Асортимент товарів – досить широкий: усього в магазинах мережі він становить більше 3500 найменувань, серед яких понад 600 – власного виробництва. Якістю вони не поступаються відомим брендам, та й за ціною – доступніші.

Адміністрація в день відкриття маркету підготувала для покупців розважальну програму та подарунки: перші сто відвідувачів гарантовано отримали продуктові набори, зробивши покупку на суму від 100 грн єдиним чеком.

Можна тільки порадіти розширенню роботи компанії. Це – не лише унікальна можливість для багатьох земляків приєднатися до багатомільйонного співтовариства покупців «АТБ», лояльність яких мережа гарантує майже протягом 20 років роботи, а ще й гарна новина для виробників і сприяння розвитку економіки краю в цілому.

Окрім цього, перевагою є й створення нових робочих місць. Для більшості співробітників це – не просто робота, а й можливість кар’єрного зростання: Компанія має власний освітній центр, навчання в якому дає можливість зайняття більш високих посад у подальшому. Це, до речі, пояснює, чому на керівних постах у «АТБ» практично немає «сторонніх» людей: усі директори й керівники розпочинали трудовий шлях рядовими співробітниками мережі.

Інф. «БВ»