І відпочиватимемо, і працюватимемо – Баришівський вісник

За календарем, складеним Міністерством соціальної політики України, наприкінці квітня – початку травня будуть підряд п’ять вихідних!

Як так склалося?

Щонайперше православні християни відзначатимуть Світле Христове Воскресіння. Оскільки Пасха цьогоріч припадає на 28 квітня (а їй передує суботній вихідний), то й наступний день, 29 квітня, після великого релігійного свята буде неробочим.

Перше травня – День праці, середа. І щоб не переривати ланцюжок весняних торжеств, більшість підприємств, установ і організацій 30 квітня також оголосили вихідним (однак його доведеться відпрацювати 11 травня).

Отож світлих і сонячних днів вам, шановні наші читачі, на Великдень. Нехай переливи церковних дзвонів принесуть лише благі вісті, а віра у світле майбутнє допомагає долати труднощі. Хай життя оновлюється разом із природою, до того ж і День праці сприятиме завершенню весняних робіт у садках і на городах. А в години відпочинку перечитайте «Баришівський вісник» (сподіваємося, і в цьому номері ви знайдете цікаву й корисну інформацію, а наступний вихід газети чекайте 11 травня).

Вихідним також буде і 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, тож не забудьмо привітати ветеранів-фронтовиків, вшанувати пам’ять мужніх захисників-визволителів.

Із повагою – колектив редакції газети «Баришівський вісник»