Олександр ІЛЬЧЕНКО – кандидат на посаду голови Баришівської ОТГ – Баришівський вісник

Таке рішення одноголосно прийняли члени Баришівської районної організації Аграрної партії України під час партійної конференції. Саме йому, досвідченому господарнику й керівнику, громадському активісту й діючому депутату Баришівської районної ради Олександру Івановичу Ільченку, партійний актив довіряє розвиток Баришівської громади. Тим більше, що з аграрною галуззю він пліч-о-пліч змолоду.

Олександр Іванович спеціальність агронома вивчав і освоював у Боярському сільськогосподарському технікумі, а пізніше – в Національному аграрному університеті. Трудову діяльність почав на посаді агронома колгоспу імені Леніна Чорнобильського району Київської області. Навчався в Інституті підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів АПК при НАУ на факультеті «Фінанси і кредит» та отримав спеціальність економіста-фінансиста, в 2011 році закінчив НАДУ при Президентові України за спеціальністю «Магістр державного управління».

О.І.Ільченко працював головним агрономом у Баришівській державній насіннєвій інспекції; головним агрономом в управлінні сільського господарства і продовольства Баришівської районної державної адміністрації; заступником начальника управління сільського господарства Баришівської РДА. Із вересня 2005-го по червень 2014 років обіймав посаду начальника управління агропромислового розвитку Баришівської РДА. У 2014-2015 роках – голова Баришівської районної ради. Нині працює директором ТОВ «Рудницький Екопродукт».

Окрім того, на засіданні Баришівської районної організації Аграрної партії України було висунуто 30 кандидатів у депутати до ради Баришівської селищної ОТГ. Серед них – достойні представники сільського господарства, місцеві трудівники, підприємці, юристи, лікарі й учителі, які щодня своєю працею доводять любов до рідного краю та людей.

Отож команду, спроможну поліпшувати добробут майбутньої Баришівської селищної ОТГ, обрано!

Прес-служба Аграрної партії України