Перші вибори в об’єднаній громаді – Баришівський вісник

Після того, як у місцевих (сільських і селищній) радах, прийняли відповідні рішення щодо створення об’єднаної територіальної громади, настає заключний етап її юридичного оформлення – проведення перших виборів до органів місцевої влади в новій громаді, які відбудуться 23 грудня. Громадяни обиратимуть селищного голову та 34 депутатів Баришівської селищної ОТГ. Право голосу на цих виборах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення 18-річчя і зареєстровані в межах відповідного виборчого округу.

Підготовка до проведення виборчого процесу почалася 3 листопада. Одним із перших етапів було формування нової Баришівської селищної виборчої комісії, яка організовує виборчий процес. До речі, Баришівська СВК (голова – А.М.Вілянська) працює в приміщенні селищної ради й свої постанови розміщує на інформаційному стенді, що знаходиться на першому поверсі адмінбудівлі.

Новосформована комісія визначила межі 34 одномандатних виборчих округів (їх кількість дорівнює чисельності депутатів, яких обиратимуть): 13 – у Баришівці, 21 – у селах. Оскільки утворюється одна спільна об’єднана рада, кандидатів обиратимуть жителі всіх населених пунктів, які увійшли до об’єднаної громади, а це – мешканці Баришівської селищної, Дернівської, Коржівської, Волошинівської, Веселинівської, Масківецької, Подільської, Морозівської, Бзівської, Селичівської, Сезенківської, Селищанської, Гостролуцької, Перемозької, Рудницької, Корніївської, Лукашівської, Лук’янівської, Паришківської сільських рад.

Детальніше – в номері.