Благі наміри, або Самі себе отруюємо – Баришівський вісник

Вісімнадцятого березня в районі стартував двомісячник благоустрою. До участі в ньому залучаються працівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ незалежно від форм власності.

Приємне враження справив візит до Гостролуччя. Ще задовго до старту двомісячника депутат селищної ради В.В.Стешенко ініціював проведення заходів із благоустрою. За його сприяння в селі працює сучасна техніка, котра подрібнює гілля. Його після такої процедури відвозять до навчального та медичного закладів, де використовують для опалення приміщень. На центральній вулиці та вздовж узбіч чисто, території біля адмінбудинків та закладів соціальної сфери, пам’ятника й церкви, спортивного майданчика й скверу впорядковані. І це – лише початок!

Наводять лад і в Паришкові: охайно біля школи, дитячого садка, в громадських місцях. Милує зір порядок довкола озера, й на вулицях відносно чисто. А це – заслуга колективу сільради, місцевих депутатів, ініціативних і відповідальних громадян.

Продовження – в матеріалі тижневика.