НАКАЗ – Баришівський вісник

Міністерство оборони України

Н А К А З

військового комісара

Баришівського районного військового комісаріату

«Про призов громадян

на строкову військову службу»

від 01.03.2019 року №15

(смт Баришівка)

  1. На підставі законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про місцеві державні адміністрації» та Указу Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2019 році» проводиться призов громадян на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Баришівського району Київської області для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2001 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також – громадяни, які народилися в 1990-2000 роках, у котрих закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю у встановлений час із документами, що зазначені в повістках, за адресою: пров. Військовий, 6, смт Баришівка.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до військового комісаріату на призовну дільницю за місцем реєстрації до 10 квітня 2019 року.

  1. Усі громадяни призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Баришівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  2. Керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів і навчально-виховних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату (призовної дільниці), несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

В.СКАРНОВИЧ,

військовий комісар

       Баришівського районного військового комісаріату

підполковник