Не варто забувати про довкілля – Баришівський вісник

У розпалі – виборча кампанія. На вулицях установлені намети, рясніє й реклама як окремих кандидатів, так і політичних сил. І обіцянок для людей вони не шкодують: хтось гарантує мир і припинення воєнних дій на Сході, хтось – дешевший газ, порушують і тему релігії. Кандидати та експерти обговорюють найрізноманітніші теми – від продажу землі до легалізації автомобілів на єврономерах… Усі «пророкують» Україні європейське і щасливе майбутнє. Але є одна вкрай важлива проблема, яку політики не озвучують і про яку не вважають за потрібне згадувати. Це – збереження довкілля.

Проблеми з екологією обертаються економічними негараздами, а підірване здоров’я – великими витратами. Здавалося б, вагомий аргумент, щоб не тільки перейматися ситуацією, а й працювати над її виправленням.

Проїжджаючи селами Баришівщини, вкотре можна піймати себе на думці: і радісно, що вже весна, й прикро, адже зійшов сніг і забрав із собою невідомість того, що ж він зиму приховував. Звісно, мова йде про купи сміття та непотребу (їх аж ніяк менше не стає), які «свідомі» громадяни без докорів сумління викидали й продовжують викидати на узбіччя, в лісосмуги тощо.

Продовження – в номері.