Слово до читача – Баришівський вісник

Новий етап в історії «Баришівського вісника»

Районна газета, або просто районка, як її зачасти називають і читачі, і журналісти, завжди була й залишається найближчим другом і порадником для своїх передплатників. Це – голос краю, його літопис і найцінніший архів. Газета за газетою – і ось підшивки за минулі десятиліття займають не одну шафу. І в кожному номері – пульс життя рідного району, його найбільша цінність – люди. Біографію Баришівщини покоління журналістів творили не сухими фактами і цифрами, а пропускали через серця, проживали разом із земляками.

Районний часопис заснований (початкова назва «Прапор колективіста») у березні 1930 року, а перший номер вийшов 2 квітня. Відтоді газета пройшла із жителями району нелегкий шлях від вузькопартійного видання, кожне слово в якому контролювали цензори райкому партії, до громадсько-політичної газети.

Нелегку естафету редакторського марафону передавали мудрим організаторам газетної справи, талановитим і творчим журналістам (усі вони займають особливе місце в біографії видання), котрі не лише очолювали редакційний колектив, а й збільшували тираж газети, інформуючи земляків про найважливіші події в історії краю.

Спливали десятиріччя, прийшли нові покоління журналістів, кожен із яких по-своєму вписував власну сторінку до загальнорайонного літопису під назвою «Баришівські вісті» (газета перейменована 1965 року). Та незмінною залишилася громадянська позиція газети – нести людям слово правди і світло надії.

8 січня 2011 року побачив світ перший номер «Баришівського вісника» – нового районного періодичного видання, яке з 31 грудня 2011 року виходить у кольорі.

Наприкінці 2018 року на виконання чинного законодавства наше видання завершило процес роздержавлення. Ми змінили організаційно-правову форму (тепер редакція – товариство з обмеженою відповідальністю), а засновниками підприємства стали члени її колективу.

Тож нині перед журналістами стоять важливі завдання: користуючись сучасним досвідом створення контенту, технічною базою, новітніми дизайнерськими напрацюваннями, колектив має ще ширше висвітлювати соціально значимі теми, максимально враховувати інтереси та індивідуальні вподобання широкого кола читачів, сприяти зростанню довіри та злагоди між людьми, духовному об’єднанню суспільства. Але «дорогу осилить той, хто іде». Крокуючи в ногу з життям, колектив приносить у газету нові ідеї, творчі знахідки і ніколи не зупиняється на досягнутому. Як важлива складова усього районного організму «Баришівський вісник» надалі продовжуватиме вести літопис краю. І, звичайно, разом із вами, шановні читачі, з усіма, хто небайдужий до того, що нас оточує і навколо нас відбувається. Тож і надалі входитимемо до ваших осель із різноманітною інформацією, життєвими ситуаціями і людськими долями, з Вірою, Надією і Любов’ю.

Із повагою – редакційний колектив «Баришівського вісника»