Онлайн-передплата періодичних видань – Баришівський вісник

Відтепер передплатити газети та журнали можна онлайн на оновленому сайті «Укрпошти» не виходячи з дому чи офісу у зручний час, а процес замовлення й оплати займає 3-5 хвилин.

Потрібне видання можна знайти та обрати за назвою, передплатним індексом, тематикою. На сторінці видання розміщена інформація про мову видання, періодичність виходу, мінімальний термін передплати, тощо. Клієнт може розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою без сплати додаткової комісії.

Для оформлення передплати потрібно:

  1. Зайти на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити».
  2. Обрати потрібне видання за назвою, передплатним індексом чи тематикою.
  3. Вказати передплатний період, упродовж якого клієнт бажає отримувати видання.
  4. Додати у «кошик» обране видання.
  5. Натиснути «Оформити замовлення».
  6. Обов’язково вказати прізвище, ім’я замовника, поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка видання, телефон та електронну адресу, на яку замовнику прийде повідомлення про підтвердження прийнятого замовлення.

Оновлений сайт Укрпошти став більш зручніший для клієнтів – всі основні послуги та сервіси зосереджені на головній сторінці. Користувачі можуть з легкістю відстежити відправлення, розрахувати його вартість та перейти в особистий кабінет до оформлення. Індекси можна шукати як за адресами, так і адреси по індексу. Інформація про основні характеристики послуг компанії зосереджена на кожній окремій сторінці, що значно спрощує навігацію по сайту. Загалом, спеціалісти компанії і далі продовжують працювати над вдосконаленням роботи сайту та розробляють нові онлайн-сервіси.

З усіх питань чи пропозицій щодо роботи сервісу просимо звертатися за електронними адресами: [email protected] чи телефонувати: (044) 230 08 47, 050 100 27 23.