«РІДНИЙ КРАЮ, НАВІКИ ЄДИНИЙ» – Баришівський вісник

Рідний край… Це – наша з вами Баришівщина, де споконвіків живуть працелюбні, творчі люди, які бережуть свої звичаї й традиції, самобутню історію й культуру, вирішують проблеми сьогодення (а вони ой які складні), визначають перспективи розвитку громади, регіону, країни.

Запрошуємо до участі в конкурсі «Рідний краю, навіки єдиний» наших читачів (подібний під назвою «Слово про земляка» був проведений минулоріч за активної участі шанувальників «Баришівського вісника», і всі вони одержали звання лауреатів та були відзначені подяками із врученням сувенірів та сертифікатів на фотопослуги). Однак ця тема – невичерпна, адже матеріали продовжують надходити від читачів і нині та оперативно друкуються на сторінках тижневика.

Цьогоріч ми також розраховуємо на солідний доробок. Від авторів чекаємо на хвилюючі розповіді, цікаві дослідження, в тому числі – й проблемні матеріали, і висвітлення передового досвіду у вирішенні складних питань життєдіяльності громади. Доречним доповненням матеріалів були б фотознімки.

Пропонуємо вашій увазі рубрики:

  • легенди рідного краю;
  • герої нашого часу;
  • бережемо природу;
  • ділимося досвідом;
  • працюємо на перспективу.

Шановні читачі! Активно долучайтеся до участі в конкурсі! Адже кожному з вас є що розповісти про своє поселення, його людей, які заслуговують на визнання; вам, віримо, не байдужа тема збереження природи рідного краю, а передовий досвід, пошуки й перспективи діяльності трудових колективів, погодьтеся, заслуговують на оприлюднення й поширення.

Обсяг матеріалу – не більше 5 друкованих сторінок через півтора інтервалу. Не забудьте коротко розповісти про себе, вказати зворотну адресу та номер контактного телефону. Пишіть, дзвоніть, заходьте!

Кращі матеріали будуть надруковані на сторінках тижневика, а переможців чекають подарунки (підсумки будуть підбиті наприкінці року).

Колектив тижневика «Баришівський вісник»