Інформаційно-видавничий проект «Успішна жінка» – Баришівський вісник

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації щодо участі в інформаційно-видавничому проекті «Успішна жінка», за підтримки Верховної Ради України, міністерств, Малої академії наук України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім.. В.Птухи, видавництвом «Статус – Україна» розпочата робота над випуском книги, основною метою якої є відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни.

До участі у проекті «Успішна жінка» запрошуються жінки-керівники підприємств, державних структур та неурядових організацій, громадські діячі, благодійники, митці, які досягли успіху завдяки щоденній і наполегливій праці. Фінансування здійснюється шляхом залучення коштів учасників та спонсорів проекту.

Просимо довести до відома бажаючих та залучити претендентів до участі в проекті з метою досягнення гендерної рівності, вшанування сучасної жінки – як гордості нашого сьогодення та яскравого взірця для наслідування прийдешнім поколінням.

Прохання надіслати рекомендований список із зазначенням посад та контактних телефонів для подальшої обробки та використання матеріалу до 21.03.2019 на електронну адресу: ssd[email protected]ukr.net.