Підписання Меморандуму – Баришівський вісник

До організації та проведення медичних обстежень населення Баришівщини все частіше долучаються спонсори та благодійники, зокрема – і керівники сільгосппідприємств. Тож у великій залі адмінбудинку відбулося урочисте підписання Меморандуму між Баришівською районною радою (в особі голови ради В.А.Гуменюка), підприємствами, що входять до складу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» – ТОВ «Агро-С» (директора – В.М.Рябчука, заступника директора з розвитку – Т.М.Колесник) і СТОВ «Старинська птахофабрика» (директора – С.В.Міщенка), Баришівською центральною районною лікарнею (головного лікаря – Г.М.Буняк), комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (головного лікаря – В.Ф.Фірова).

Основна мета партнерства – надання якісної медичної допомоги орендодавцям (попередження, профілактика, діагностика та виявлення інфекційних захворювань; поліпшення здоров’я пайовиків). Першим кроком у реалізації Меморандуму стане виїзний прийом лікарів у Морозівці, що відбудеться 22-го травня. Профілактичний огляд зможуть пройти не лише місцеві мешканці, а й жителі Бзова, котрим забезпечать транспортний підвіз.

Детальніше про підписання Меморандуму та організацію профілактичного огляду в Морозівці читайте в матеріалі суботнього випуску тижневика «Баришівський вісник».

Фото Олексія Надоленка